Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím

Reklamné sladkosti

23 produkty

Odlíšte sa od konkurencie a dajte o sebe vedieť zákazníkom! Sladkosti s potlačou sú to pravé riešenie pre Vašu firmu.

Pripravíme Vám čokolády s potlačou, cukríky s potlačou, čokoládové pohľadnice pre Vašich obchodných partnerov, krovky s logom Vašej firmy, či iné reklamné predmety s potlačou.

Každý z nás miluje sladké a Vaši zákazníci nie sú výnimkou. Buďte originálni a ponúknite im sladké potešenie spojené s reklamou.

Zákazníkom môžete ponúknuť aj zápalky s potlačou, či levanduľové vrecúška s logom Vašej firmy.

Výber je len na Vás!

Podkategórie

 • Čokolády s potlačou

  Odlíšte sa od konkurencie a dajte o sebe vedieť zákazníkom! Čokolády s potlačou sú to pravé riešenie pre Vašu firmu. Prostredníctvom nich sa môžete ideálne prezentovať, či ponúknuť ich ako malý darček Vašim zákazníkom. Pripravili sme pre Vás širokú ponuku čokoládových reklamných predmetov: čokovizitky, čokoládové tabličky v rôznych rozmeroch, či menšie čokolády s logom ku káve. Čokolády môžeme pripraviť presne podľa Vašich predstáv a potlačiť ich Vašim logom, sloganom alebo obrázkom. Pri ich príprave je použitá pravá belgická čokoláda, jemná a lahodná. Za fantastickú chuť našich čokoládiek Vám ručíme!

 • Bonboniéry a pralinky s logom

  Každý z nás miluje sladké a Vaši zákazníci nie sú výnimkou. Buďte originálni a ponúknite im sladké potešenie spojené s reklamou.

  Elegantná bonboniéra s logom Vašej firmy, či jemné pralinky s potlačou - to je ďalší skvelý spôsob, ako prezentovať Vašu firmu. Firemné bonboniéry a pralinky sú ideálnym tipom na darček pre obchodných partnerov, zákazníkov, či zamestnancov pri rôznych príležitostiach.

   

   

 • Cukríky s logom

  Cukríky s potlačou patria k obľúbeným reklamným predmetom. Môžete ich využiť na rôzne účely a dostať sa tak do povedomia zákazníkov. Ideálne poslúžia ako prezentačný darček, malé poďakovanie, či sladká pozornosť ku káve či čaju.

 • Sladkosti ku káve
 • Iné reklamné predmety

  Sladkosťami naša ponuka nekončí. Máme pre Vás aj ďalšie tipy na originálne reklamné predmety, ktorými môžete zaujať pozornosť Vašic zákazníkov...

 • Firemné darčeky na Vianoce

  Vianoce a koniec roka prinášajú príležitosť pripraviť vianočné darčeky pre zamestnancov, zákazníkov, obchodných partnerov za priazeň, lolajitu, či obchodnú spoluprácu. Pri tejto príležitosti sme pre Vás pripravili široký sortiment  vianočných darčekov pre firmy: čokoládové pohľadnice, vianočné čokoládky a pralinky, čokoládové bonboniérky, či vianočné krovky.


Poštovné zadarma nad 33 EUR
Množstevné zľavy
Dodanie v priebehu 10 - 14 dní