Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím

Odber noviniek

Sladká reklama pre firmy

11 produkty

Odlíšte sa od konkurencie a dajte o sebe vedieť zákazníkom! Sladká reklama je to pravé riešenie pre Vašu firmu.

Pripravíme Vám čokoládky s potlačou, cukríky s potlačou, čokoládové pohľadnice pre Vašich obchodných partnerov, krovky s logom Vašej firmy, či iné reklamné predmety s potlačou.

Každý z nás miluje sladké a Vaši zákazníci nie sú výnimkou. Buďte originálni a ponúknite im sladké potešenie spojené s reklamou.

Zákazníkom môžete ponúknuť aj zápalky s potlačou, či levanduľové vrecúška s logom Vašej firmy.

Výber je len na Vás!

Podkategórie

  • Reklamné sladkosti

    Reklamné sladkosti sú skvelá forma reklamy. Odlíšte sa od konkurencie a oslovte svojich zákazníkov sladkosťami s Vašim logom. V našej ponuke si môžete vybrať spomedzi širokého sortimentu originálnych sladkostí pre firmy: čokoládky s logom, krovky s logom, cukríky s logom, ale aj čokovizitky, či čokoládové pohľadnice.

  • Vianočné reklamné sladkosti

    Vianoce a koniec roka prinášajú príležitosť poďakovať sa zákazníkom, zamestnancom i obchodným partnerom za priazeň, lolajitu, či obchodnú spoluprácu. Pri tejto príležitosti sme pre Vás pripravili široký sortiment vianočných sladkostí pre firmy: čokoládové pohľadnice, vianočné čokoládky a pralinky, čokoládové bonboniérky, či vianočné krovky.

  • Iné reklamné predmety

    Sladkosťami naša ponuka nekončí. Máme pre Vás aj ďalšie tipy na originálne reklamné predmety, ktorými môžete zaujať pozornosť Vašic zákazníkov...


Poštovné zadarma nad 33 EUR
Množstevné zľavy
Dodanie v priebehu 10 - 14 dní