Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím

Darčeky pre svadobných hostí

9 produkty

Premýšľate nad tým, aké darčeky pre svadobných hostí pripravíte na Vašu svadbu? V našej ponuke nájdete svadobné darčeky, ktoré Vašich hostí potešia a ešte dlho im budú pripomínať Vašu svadbu. Svadobné čokoládky, svadobné krovky, svadobné cukríky, svadobné pralinky, svadobné zápalky, levanduľové vrecúška, či svadobné magnetky - to všetko nájdete len u nás! Navyše, darčeky pre svadobčanov Vám ozdobíme Vašimi menami a dátumom svadby, príp. i Vašim vlastným motívom. V našom eshope si môžete vybrať darčeky pre hostí na svadbu šité na mieru, len pre Vás.

Podkategórie

 • Svadobné čokoládky

  Svadobné čokoládky pre hostí sú ideálnym darčekom. Jemná chuť pravej belgickej čokolády, spojená s nádhernými svadobnými motívmi zanechá svadobným hosťom nádhernú spomienku na Vašu svadbu. Svadobné čokoládky Vám vieme farebne doladiť k farbám Vašej svadobnej výzdoby.

  Svadobná čokoládka s Vašimi menami a dátumom svadby, či so svadobným mottom? U nás to nie je len sen! Presne takéto svadobné čokoládky Vám vieme vyhotoviť...

 • Svadobné krovky a cukríky

  Nikto z nás neodolá sladkému. A keď je sladké tak sladké, ako len môže byť, je to dokonalý zážitok! Skvelý tip na darčeky pre svadobných hostí sú SVADOBNÉ KROVKY, MANDLE, či CUKRÍKY!

  Svadobné krovky Vám ponúkame v nádherných obaloch so svadobným motívom. Krovky sú ozdobené nápismi s poďakovaním, alebo si ich môžete objednať v obaloch s Vašimi menami a dátumom svadby. Šité na mieru, priamo pre Vás. Svadobné krovky - to je najsladší darček pre svadobných hostí.

  Máte radi, keď je všetko dokonale zladené? Aj my. A práve preto Vám vieme vyhotoviť obal kroviek aj s Vašim vlastným motívom, aby tak ladil aj so svadobnými oznámeniami, menu, či presne zodpovedal Vašim predstavám.

  Svadobné krovky s Vašou fotografiou? Ani to pre nás nie je nemožné.

  Rozhodnutie je len na Vás. Vy máte svoj sen. My Vám ho vieme splniť.

 • Čokoládové pralinky

  Hľadáte originálne poďakovanie pre rodičov, pri príležitosti svadby? Alebo svadobné dary pre mladomanželov?

  Pripravili sme pre Vás širokú ponuku: svadobné bonboniéry, svadobné pralink, či darčekové koše.  Nech sa páči: lahodný darček je tu:

   

 • Svadobné magnetky

  Svadobné magnetky s Vašimi menami alebo fotografiou? Áno, aj to je skvelý tip na darčeky pre svadobných hostí. Fantázii sa medze nekladú a originalita sa cení!

 • Levandulové vrecúška

  Prekvapte Vašich svadobných hostí originálnym darčekom! Voňavé levanduľové vrecúška, potlačené Vašimi menami a dátumom svadby - to je skvelý tip na darček pre svadobných hostí. Vybrať si môžete spomedzi rôznych nádherných motívov.


Poštovné zadarma nad 33 EUR
Množstevné zľavy
Dodanie v priebehu 10 - 14 dní