Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím

Odber noviniek

DOPRAVA

Objednaný tovar Vám doručíme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS Slovensko.

Tovar Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS Slovensko na druhý pracovný deň odo dňa odoslania na dodaciu adresu, zadanú vo Vašej objednávke. Pred doručením tovaru Vás bude kuriér kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom SMS. V deň, kedy Vašu zásielku odovzdáme kuriérovi, Vám pošleme e-mailom informáciu o zmene stavu Vašej objednávky na "Odoslaná".

POZOR! Doba doručenia je uvádzaná v súlade s informáciami a podľa podmienok spoločnosti GLS Slovensko. Dobu doručenia Vášho tovaru nemôžeme nijakým spôsobom ovplyvniť. Z našej strany je možné ovplyvniť len dobu expedície (t.j. odovzdania zásielky kuriérovi). Akonáhle odovzdáme Vašu zásielku na odoslanie kuriérskej spoločnosti, je v jej kompetencii doručiť Vám zásielku.

PLATBA

Za objednaný tovar môžete zaplatiť dvoma spôsobmi:

- dobierkou
- alebo bankovým prevodom.

Ak si zvolíte spôsob platby dobierkou, za tovar zaplatíte priamo pri jeho prevzatí na pošte alebo kuriérovi (v závislosti od zvoleného spôsobu dodania).

V prípade, že Vám viac vyhovuje platba bankovým prevodom: po prijatí Vašej objednávky Vás vyzveme k jej úhrade. Tovar Vám odošleme až po prijatí Vašej platby na náš bankový účet. Odporúčame Vám počkať na potvrdenie objednávky a výzvu k úhrade z našej strany. Niekedy sa totiž môže stať, že Vami objednaný tovar práve nemáme na sklade, príp. ho máme v menšom množstve, ako ste si objednali, v takomto prípade sa s Vami dohodneme na upresnení Vašej objednávky, pričom sa môže zmeniť celková fakturovaná suma. Po potvrdení objednávky z našej strany a vyzvaní k jej úhrade Vás prosíme zaplatiť za tovar čo najskôr (v záujme čo najrýchlejšieho expedovania Vašej objednávky).

Údaje k úhrade:
Číslo bankového účtu: SK88 0900 0000 0051 4212 1679
Variabilný symbol: je číslo Vašej objednávky
Suma: je celková suma, ktorú nájdete v objednávkovom formulári, ktorý Vám bol po uskutočnení objednávky zaslaný na Váš e-mail (uvádzame ju v kolónke "Celkom")
Popis platby: tu prosíme uviesť Vaše meno

Pri realizácii bankového prevodu zo zahraničia použite prosím nasledovné údaje:

IBAN SK88 0900 0000 0051 4212 1679
BIC (SWIFT) GIBASKBX

Po prijatí Vašej platby na náš bankový účet Vám bude tovar odoslaný. O jeho odoslaní Vás budeme informovať e-mailom.

POŠTOVNÉ

Poštovné v nasom e-shope je nasledovné:

- 4,90 Eur pri platbe na dobierku,

- 3,90 Eur pri platbe vopred, bankovým prevodom.


PRI OBJEDNÁVKE NAD 40 € JE DOPRAVA ZDARMA!

Poštovné zadarma nad 33 EUR
Množstevné zľavy
Dodanie v priebehu 10 - 14 dní