Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím

Odber noviniek

Aj tu nás nájdete:

Čokoloko Instagram
KROVKY s logom (1 kg/65 ks) Zobraziť plnú veľkosť

KROVKY s logom (1 kg/65 ks)

Reklamné krovky - to je originálna sladká reklama pre Vašu firmu! Skvelá chuť a najlepšia cena na trhu - už od 0,14 Eur/ks bez DPH.

Viac detailov

  • 1 kg
  • 2 kg
  • 3 kg
  • 4 kg
  • 5 kg
  • 6 kg
  • 7 kg
  • 8 kg
  • 9 kg
  • 10 kg

19,50 €

Krovky s logom - to je originálna sladká reklama pre Vašu firmu! Lahodné karamelky, zabalené v obale s logom Vašej firmy sú skvelé darčeky pre zákazníkov, zamestnancov, či obchodných partnerov. Krovky skvelo chutia, sú mimoriadne trvácne a odolné. U nás si ich môžete objednať už od 1 kg.

Krovky Vám vyhotovíme v obaloch presne podľa Vašich požiadaviek. Môžete si vybrať farbu obalu, na obal každej krovky umiestnime Vaše logo, slogan, kontaktné údaje, príp. iný reklamný text. Grafický projekt obalu kroviek pre Vás vypracujeme zdarma.

Minimálne je možné objednať 1 kg kroviek v jednom dizajne. 1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek. Od 1 kg je možné krovky objednávať aj po 0,5 kg.

Čím viac kroviek objednáte, tým viac ušetríte! Skvelá cena - už od 0,14 Eur/ks bez DPH.

Doba spotreby kroviek je 6 mesiacov.

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-3 týždne*. Krovky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

Pri objednávke nad 40 Eur za prepravu neplatíte!

Pri objednávke kroviek nám prosím do kolónky "Poznámka" (v 3.kroku objednávkového procesu ) uveďte požiadavky na grafický dizajn obalu (vzhľad obalu, odtieň podkladovej farby, logo, text, atď.). Pri objednávke kroviek s personalizovaným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zvyšok je možné doplatiť formou dobierky pri prevzatí tovaru. Po prijatí zálohy Vám zašleme grafický návrh obalu kroviek na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany zadávame krovky do výroby.

* Uvedená doba dodania začína plynúť od dňa schválenia grafického návrhu z Vašej strany.

No customer comments for the moment.

Write your review

KROVKY s logom (1 kg/65 ks)

KROVKY s logom (1 kg/65 ks)

Reklamné krovky - to je originálna sladká reklama pre Vašu firmu! Skvelá chuť a najlepšia cena na trhu - už od 0,14 Eur/ks bez DPH.

Write your review

Mohol by sa Vám páčiť aj tento tovar:

 

Zákazníci, ktorý si kúpili tento produkt si taktiež kúpili:

Poštovné zadarma nad 33 EUR
Množstevné zľavy
Dodanie v priebehu 10 - 14 dní