Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím
Vianočná čokopohľadnica, VZOR 01 Zobraziť plnú veľkosť

Vianočná čokopohľadnica, VZOR 01

Vianočné pohľadnice v klasickej podobe majú svoje čaro. No čo tak popriať Vašim blízkym a priateľom krásne sviatky touto originálnou čokopohľadnicou?

Viac detailov

5,50 €

Vianočné pohľadnice v klasickej podobe majú svoje čaro. No čo tak popriať Vašim blízkym a priateľom krásne sviatky touto originálnou čokopohľadnicou? Čokopohľadnica - to je lahodná chuť pravej belgickej čokolády, spojená s ručne maľovaným vianočným prianím a nádhernými vianočnými motívmi. Tento sladký vianočný darček poteší každého! Čokopohľadnicu môžete podarovať ako mikulášsky, vianočný, či novoročný darček.

Čokoládová pohľadnica pozostáva z čokoládovej tabuľky s rozmermi 14,7x9,7x0,6 cm (šírka/výška/hrúbka), zabalenej v elegantnom obale s priesvitnou vrchnou časťou. Na výber ponúkame čokoládovú pohľadnicu z mliečnej a horkej čokolády s bielym zdobením alebo čokoládovú pohľadnicu z bielej čokolády z tmavým zdobením. Vybrať si môžete spomedzi krásnych vianočných motívov. Čokopohľadnicu Vám môžeme zabaliť do červenej škatuľky, previazanej zlatou ozdobnou stuhou alebo do bielej škatuľky, previazanou bordovou stuhou. Vytvorte si čokoládovú pohľadnicu podľa vlastných predstáv!

Chcete mať na čokopohľadnici napísaný vlastný text? Samozrejme, nič nie je nemožné! Informácie o podmienkach a cene grafického návrhu, ktorý vytvoríme len pre Vás, Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách.  Je len na Vás, aký sladký odkaz zanecháte!

Rozmer čokoládovej pohľadnice (šírka/výška/hrúbka): 14,7x9,7x0,6 cm

Vonkajší rozmer krabičky (šírka/výška/hrúbka):  18,5x12,5x2 cm

Doba dodania: 10 pracovných dní

Doba spotreby: 12 mesiacov

 

 

No customer comments for the moment.

Write your review

Vianočná čokopohľadnica, VZOR 01

Vianočná čokopohľadnica, VZOR 01

Vianočné pohľadnice v klasickej podobe majú svoje čaro. No čo tak popriať Vašim blízkym a priateľom krásne sviatky touto originálnou čokopohľadnicou?

Write your review

Mohol by sa Vám páčiť aj tento tovar:

 

Zákazníci, ktorý si kúpili tento produkt si taktiež kúpili:

Poštovné zadarma nad 33 EUR
Množstevné zľavy
Dodanie v priebehu 10 - 14 dní