Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím
Čokoládky na oslavu "TABLIČKA" Zobraziť plnú veľkosť

Čokoládky na oslavu "TABLIČKA"

Pripravte originálny darček pre hostí, ktorí prijali pozvanie na Vašu oslavu. Podarujte im tieto lahodné čokoládky!

Viac detailov

  • S kartičkou
  • Bez kartičky

0,85 €

Chystáte narodeninovú oslavu, či party pri inej príležitosti? Poďakujte sa hosťom, ktorí prijali pozvanie na Vašu oslavu, týmto originálnym darčekom. Narodeninové čokoládky určite potešia každého z pozvaných hostí a zanechajú v nich príjemnú spomienku na Vašu oslavu.

Čokoládky sú vyrobené z pravej belgickej čokolády, preto chutia naozaj lahodne. Každá čokoládka je zabalená v priesvitnom celofánovom obale. Navyše, čokoládky si môžete vytvoriť presne podľa svojich predstáv:

- na výber máte rôzne motívy čokoládiek (viď vzory nižšie),

- vybrať si môžete typ čokolády: mliečna, horká alebo biela čokoláda,

- rovnako si môžete vybrať aj akúkoľvek farbu stuhy.

Na želanie Vám čokoládky bezplatne ozdobíme personalizovanou kartičkou, ktorú priviažeme k stuhe. Kartičku môžeme vyhotoviť v zlatej alebo striebornej farbe, napísaný na nej môže byť krátky text (meno, číslo, príp. poďakovanie).*

Máte radi, keď je všetko zladené do posledného detailu? Na objednávku vieme pre Vás vyhotoviť aj čokoládky s vlastným textom, fotografiou alebo motívom (info o podmienkach a cene Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Čokoládky sú vyrábané na objednávku, čo je zárukou ich čerstvosti. Štandardne ich dodávame v priebehu 2-3 týždňov. Minimálne je možné objednať 20 ks čokoládiek jedného typu.

Rozmer jednej čokoládky: 50x50x6 mm.

Doba spotreby: 6 mesiacov

*V prípade, že si želáte dodať čokoládky s personalizovanou kartičkou, pri objednávke čokoládiek nám prosím do poznámky uveďte, čo si želáte na kartičku napísať. Pri objednávke čokoládiek s personalizovanou kartičkou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

NA VÝBER PONÚKAME TIETO VZORY ČOKOLÁDIEK "TABLIČKA":

Narodeninové čokoládky pre hostí v tvare tabličky s rozmerom 5x5 cm.

 

No customer comments for the moment.

Write your review

Čokoládky na oslavu "TABLIČKA"

Čokoládky na oslavu "TABLIČKA"

Pripravte originálny darček pre hostí, ktorí prijali pozvanie na Vašu oslavu. Podarujte im tieto lahodné čokoládky!

Write your review

Mohol by sa Vám páčiť aj tento tovar:

 
Poštovné zadarma nad 33 EUR
Množstevné zľavy
Dodanie v priebehu 10 - 14 dní