Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím
Čokoládka na BIRMOVKU Zobraziť plnú veľkosť

Čokoládka na BIRMOVKU

Chystáte birmovku a chceli by ste pripraviť malé prekvapenie pre hostí, ktorí prijali pozvanie na túto významnú udalosť? Podarujte im tieto lahodné čokoládky! 

Viac detailov

0,85 €

Chystáte birmovku a chceli by ste pripraviť malé prekvapenie pre hostí, ktorí prijali pozvanie na túto významnú udalosť? Podarujte im tieto lahodné čokoládky! Čokoládky sú rovnako vhodné ako darček pre birmovancov.

Čokoládky sú vyrobené z pravej belgickej čokolády, preto chutia naozaj lahodne. Každá čokoládka je ozdobená slávnostným motívom pri príležitosti sviatosti birmovania a zabalená v priesvitnom celofánovom obale. Navyše, čokoládky si môžete vytvoriť presne podľa svojich predstáv:

- na výber máte rôzne motívy čokoládiek (viď vzory nižšie) v rôznych tvaroch: tablička 5x5 cm, dukátik alebo srdiečko,

- vybrať si môžete typ čokolády: mliečna, horká alebo biela čokoláda,

- rovnako si môžete vybrať aj akúkoľvek farbu stuhy.

Na želanie Vám čokoládky bezplatne ozdobíme personalizovanou kartičkou, ktorú priviažeme k stuhe. Kartičku môžeme vyhotoviť v zlatej alebo striebornej farbe, napísaný na nej môže byť krátky text (meno, dátum, príp. poďakovanie).*

Máte radi, keď je všetko zladené do posledného detailu? Na objednávku vieme pre Vás vyhotoviť aj čokoládky s vlastným textom, fotografiou alebo motívom (info o podmienkach a cene Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Čokoládky sú vyrábané na objednávku, čo je zárukou ich čerstvosti. Štandardne ich dodávame v priebehu 2-3 týždňov. Minimálne je možné objednať 20 ks čokoládiek jedného typu.

Rozmery čokoládky:

Šírka: 50 mm. Výška: 50 mm. Hrúbka: 6 mm

Doba spotreby: 6 mesiacov

*V prípade, že si želáte dodať čokoládky s personalizovanou kartičkou, pri objednávke čokoládiek nám prosím do poznámky uveďte, čo si želáte na kartičku napísať. Pri objednávke čokoládiek s personalizovanou kartičkou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

VZORY ČOKOLÁDIEK - TABLIČKA 5x5 cm:

Čokoládky na birmovku v tvare tabličky s rozmerom 5x5 cm.

VZORY ČOKOLÁDIEK - DUKÁTIK A SRDIEČKO:

Čokoládky na birmovku v tvare srdiečka alebo dukátika.

No customer comments for the moment.

Write your review

Čokoládka na BIRMOVKU

Čokoládka na BIRMOVKU

Chystáte birmovku a chceli by ste pripraviť malé prekvapenie pre hostí, ktorí prijali pozvanie na túto významnú udalosť? Podarujte im tieto lahodné čokoládky! 

Write your review

Mohol by sa Vám páčiť aj tento tovar:

 
Poštovné zadarma nad 33 EUR
Množstevné zľavy
Dodanie v priebehu 10 - 14 dní