Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím
Mini čokoládky S LOGOM - OBDĹŽNIKOVÉ Zobraziť plnú veľkosť

Mini čokoládky S LOGOM - OBDĹŽNIKOVÉ

Lahodné čokoládky s logom Vašej firmy. Vyrobené z pravej belgickej čokolády. Lahodná chuť a skvelá cena - už od 0,12 Eur/ks bez DPH.

Viac detailov

  • 150 ks
  • 500 ks
  • 1000 ks

36,00 €

Lahodné čokoládky s logom Vašej firmy - to je originálny spôsob, ako prezentovať Vašu firmu a osloviť zákazníkov.  Čokoládky ponúkame v 150, 500 alebo 1000 kusovom balení. Každá mini čokoládka je elegantne zabalená v priesvitnom celofánovom obale a potlačená logom Vašej firmy alebo Vami želaným textom. Čokoládky s potlačou sú vyrobené z pravej belgickej čokolády Barry Callebaut. 

Na výber máte 3 druhy čokolády:

- mliečna

- horká

- biela čokoláda,

resp. ich ľubovoľnú kombináciu (minimálne po 50 ks z jedného druhu čokolády).

Grafický projekt s logom Vašej firmy Vám pripravíme zdarma.

Čokoládky s logom ponúkame v rôznych tvaroch - okrúhle, oválne, štvorcové alebo obdĺžnikové.

Čím viac čokoládiek objednáte, tým viac ušetríte! 

Množstvo

150 ks

500 ks

1000 ks

Cena bez DPH

30 Eur

75 Eur

120 Eur

Cena bez DPH/ks

0,20 Eur

0,15 Eur

0,12 Eur

Cena s DPH

36 Eur

90 Eur

144 Eur


Rozmery čokoládky: 30x40x4 mm

Doba spotreby: 12 mesiacov

Ako prebieha objednávka čokoládiek s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo čokoládiek a typ čokolády.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky "Poznámka" v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o texte, ktorý má byť na čokoládkach uvedený. Ak chcete vyhotoviť čokoládky s logom Vašej firmy, toto nám prosím zašlite na náš e-mail: info@cokoloko.sk 

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom. 

5) Pri objednávke čokoládiek s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz - môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt čokoládiek na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa čokoládky začnú vyrábať.

7) Čokoládky Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní čokoládiek Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Čokoládky bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

 

 

No customer comments for the moment.

Write your review

Mini čokoládky S LOGOM - OBDĹŽNIKOVÉ

Mini čokoládky S LOGOM - OBDĹŽNIKOVÉ

Lahodné čokoládky s logom Vašej firmy. Vyrobené z pravej belgickej čokolády. Lahodná chuť a skvelá cena - už od 0,12 Eur/ks bez DPH.

Write your review

Mohol by sa Vám páčiť aj tento tovar:

 
Poštovné zadarma nad 33 EUR
Množstevné zľavy
Dodanie v priebehu 10 - 14 dní