Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím
Čokoláda s potlačou (10x10 cm) Zobraziť plnú veľkosť

Čokoláda s potlačou (10x10 cm)

Lahodná čokoláda s potlačou s rozmermi 10x10 cm vyrobená z pravej belgickej čokolády.  Čokoládovú tabličku potlačíme Vaším logom, sloganom, či akýmkoľvek vlastným textom. 

Viac detailov

2,10 €

Lahodné čokolády s potlačou. Zaujmú Vašich zákazníkov, obchodných partnerov, či zamestnancov. Čokoládovú tabličku s rozmermi 10x10 cm potlačíme Vaším logom, sloganom, či akýmkoľvek vlastným textom. Čokoládka je vyrobená z pravej belgickej čokolády Barry Callebaut a zabalená v elegantnej škatuľke s priesvitnou prednou časťou. Je ideálnym darčekom na:

- konferencie, výstavy, veľtrhy: pre Vašich zákazníkov, či obchodných partnerov,

- teambuildingy, zamestnanecké akcie, vianočný večierok alebo ako darček: pre Vašich zamestnancov

Vybrať si môžete z troch typov čokolády:

- horká (obsah kakaa 70%),

- mliečna

- biela.

Čokoládky s potlačou Vám môžeme zabaliť do elegantnej škatuľky vo farbách:

- zlatá

- strieborná

- biela

- červená

Grafický projekt čokoládiek s logom Vašej firmy alebo s vlastným textom Vám pripravíme zdarma.

Doba spotreby čokoládiek: 12 mesiacov

Rozmer čokoládovej tabličky: 10x10 cm

Cena čokoládky bez DPH: 1,75 Eur

Cena čokoládky s DPH: 2,10 Eur

Minimálne je možné objednať 100 ks čokoládiek s jedným dizajnom. V rámci tohto množstva si môžete ľubovoľne nakombinovať typ čokolády, ako aj farbu škatuliek. Pri objednávke menšieho množstva čokoládiek dorátavame jednorázový príplatok za prípravu grafického projektu vo výške 15 Eur.

 

Ako prebieha objednávka čokoládiek s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo čokoládiek a typ čokolády.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky "Poznámka" v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o texte, ktorý má byť na čokoládkach uvedený. Ak chcete vyhotoviť čokoládky s logom Vašej firmy, toto nám prosím zašlite na náš e-mail: info@cokoloko.sk 

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom. 

5) Pri objednávke čokoládiek s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz - môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt čokoládiek na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa čokoládky začnú vyrábať.

7) Čokoládky Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní čokoládiek Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Čokoládky bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

 

No customer comments for the moment.

Write your review

Čokoláda s potlačou (10x10 cm)

Čokoláda s potlačou (10x10 cm)

Lahodná čokoláda s potlačou s rozmermi 10x10 cm vyrobená z pravej belgickej čokolády.  Čokoládovú tabličku potlačíme Vaším logom, sloganom, či akýmkoľvek vlastným textom. 

Write your review

Mohol by sa Vám páčiť aj tento tovar:

 
Poštovné zadarma nad 33 EUR
Množstevné zľavy
Dodanie v priebehu 10 - 14 dní