Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím
Krovky pre ocka, vzor DO11 (1 kg) Zobraziť plnú veľkosť

Krovky pre ocka, vzor DO11 (1 kg)

Je Váš ocko milovníkom sladkého? Tak tento sladký darček ho zaručene poteší!

Viac detailov

KRO OTC

17,50 €

Je Váš ocko milovníkom sladkého? Tak tento sladký darček ho zaručene poteší! Lahodné krovky sa rozplývajú na jazyku a zanechávajú sladkú karamelovú chuť. Navyše, tieto sú zabalené v nádhernom obale s venovaním pre ocka, môžete ich preto využiť ako originálny darček pre otca na Deň otcov, ako poďakovanie pre otca, či pri akejkoľvek inej príležitosti. Sladší darček už jednoducho nemôžete podarovať!

Chcete podarovať Vášmu ockovi originálny darček, určený len pre neho? Obal kroviek môžeme potlačiť aj Vaším vlastným textom (menom, dátumom, príp. vlastným venovaním.*

Minimálne je možné objednať 1 kg (65 ks) kroviek v jednom dizajne.  1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek. Uvedená cena je za 1 kg kroviek vo vybranom dizajne. Od 1 kg je možné krovky objednávať aj po 0,5 kg.  V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej, Vami želanej, farebnej kombinácii. 

Doba spotreby kroviek je 6 mesiacov. 

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-4 týždne. Krovky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

 *Cena za 1 kg kroviek s vlastným textom je 19,50 Eur. Pri objednávke kroviek s personalizovaným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

No customer comments for the moment.

Write your review

Krovky pre ocka, vzor DO11 (1 kg)

Krovky pre ocka, vzor DO11 (1 kg)

Je Váš ocko milovníkom sladkého? Tak tento sladký darček ho zaručene poteší!

Write your review

Mohol by sa Vám páčiť aj tento tovar:

 
Poštovné zadarma nad 33 EUR
Množstevné zľavy
Dodanie v priebehu 10 - 14 dní