Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím
Krovky pre muža, vzor DCH06 (1 kg) Zobraziť plnú veľkosť

Krovky pre muža, vzor DCH06 (1 kg)

Máte v okolí muža, ktorý miluje sladké? Tak tento sladký darček ho zaručene poteší!

Viac detailov

KRO MUZ

17,50 €

Máte v okolí muža, ktorý miluje sladké? Je to Váš priateľ, otec, brat, či dobrý kamarát? Tak tento sladký darček ho zaručene poteší! Lahodné krovky sa rozplývajú na jazyku a zanechávajú sladkú karamelovú chuť. Navyše, tieto sú zabalené v nádhernom obale s nápisom "Sladký bozk pre najlepšieho muža na svete", môžete ich preto využiť ako originálny darček pre muža, kamaráta, ocka či brata alebo ako sladký valentínsky darček. Lahodnejší darček už jednoducho nemôžete podarovať!

Chcete podarovať Vášmu skvelému mužovi originálny darček, určený len pre neho? Obal kroviek môžeme potlačiť aj Vaším vlastným textom (menom, dátumom, príp. vlastným venovaním.*

Minimálne je možné objednať 1 kg (65 ks) kroviek v jednom dizajne.  1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek. Uvedená cena je za 1 kg kroviek vo vybranom dizajne. Od 1 kg je možné krovky objednávať aj po 0,5 kg.  V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej, Vami želanej, farebnej kombinácii. 

Doba spotreby kroviek je 6 mesiacov. 

Tento tovar je vyrábaný na objednávku. Doba dodania: približne 2-4 týždne. Krovky odosielame kuriérom GLS Slovensko.

 *Cena za 1 kg kroviek s vlastným textom je 19,50 Eur. Pri objednávke kroviek s personalizovaným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

No customer comments for the moment.

Write your review

Krovky pre muža, vzor DCH06 (1 kg)

Krovky pre muža, vzor DCH06 (1 kg)

Máte v okolí muža, ktorý miluje sladké? Tak tento sladký darček ho zaručene poteší!

Write your review

Mohol by sa Vám páčiť aj tento tovar:

 
Poštovné zadarma nad 33 EUR
Množstevné zľavy
Dodanie v priebehu 10 - 14 dní